|
MDF |
|
ARO gebruikt enkel MDF met een dichtheid van ± 800kg/m³. Dit garandeert een zeer grote stabiliteit, alsook een perfecte basis voor infrezingen zonder fouten. De dikte van de MDF deuren is 22 mm en ze worden uitgefreesd met CNC gestuurde machines.
Ook hier biedt ARO een enorme keuze aan modellen die nog kunnen aangevuld worden door de klant zelf: volledig op maat gemaakt.
De afwerking van deze MDF keukendeuren en kastdeuren is nagenoeg onbeperkt: AROTHERM: MDF-deuren met PVC-laag (foliedeuren) ook in hoogglans. AROCOAT: MDF-deuren met Arotherm basic, waarop rechtstreeks geschilderd of gelakt wordt in zowel satijn-, structuur-, als hoogglanslak en dit in een oneindig kleurenpallet (mogelijk in NCS, RAL, Sikkens, Flamant, Farrow & Ball…).
ARO staat garant voor het fijnste maatwerk mét een zeer korte leveringstermijn.
|
|